Oferujemy na sprzedaż "piec na pellet z podajnikiem" lub też "piec co na pellet". Wieloletnie doświadczenie w produkcji kotłów peletowych pozwoliło nam zaoferować dopracowany, udoskonalony produkt. I-BIO to nowoczesny kocioł peletowy z wysoką sprawnością spełniający wymagania 5 klasy. Wymiennik o kompaktowej budowie wykonany z wysokiej jakości stali kotłowej o grubości 6 mm pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie...

Mamy w ofercie rówież kotły na pellet z automatycznym podajnikiem. Kotły na pellet producent <-- Oferta

Mamy do zaproponowania dofinansowanie na kocioł co.


Dodano: 2017-07-19 12:52:22

W naszej ofercie możecie państwo znaleźć kotły piątej generacji zgodnie z PN-EN 303-5:2012.  

Między innymi posiadamy "kotły miałowe 5 klasa" lub też "kotły na pellet z automatycznym podajnikiem" wykonane z wieloletnim doświadczeniem i dużą dokładnością.

 


Dodano: 2017-07-19 10:59:56

Pompa ciepła powietrza-woda Kotrem serii PC AIR monoblock to kompaktowa jednostka służąca do instalacji na zewnątrz budynku. Służy do bezobsługowego ogrzewania wody w układach grzewczych c.o. oraz przygotowania wody użytkowej. Renomoway producent pomp ciepła z świetnymi fachowcami. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!


Dodano: 2017-05-16 08:35:01

W dniach 13-14 uczestniczyliśmy w XVII edycji Eko-Wystawy Ciepło Przyjazne Środowisku w Pietrowicach Wielkich. Zaprezentowaliśmy : kotły z automatycznym podajnikiem oraz ekologiczne kotły na pellet - kotły 5 klasa  według normy PN-EN 303-5:2012


Dodano: 2017-03-30 12:29:33

W sobotę 25 marca przed Domem Muzyki i Tańca odbyła się wystawa kotłów w klasie 5 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji. Klienci mogli zapoznać się z ofertą ekologicznych kotłów podlegających dofinansowaniu oraz zapoznać się z ofertą wykonawców w ramach programu. Tworzymy Ekologiczne kotły z dofinansowaniem przez profesjonalistów.


Dodano: 2017-03-30 12:17:02

3 i 4 września przy pięknej pogodzie wspólnie z firmą Arsa-Eko po raz kolejny braliśmy udział w wystawie przy okazji ogólnopolskich Dożynek w Częstochowie. Liczni zwiedzający mogli się zapoznać z naszym nowym kotłem peletowym I-Bio "Ekologiczny kocioł na pellet" oraz zupełną nowością w naszej ofercie pompą ciepła.


W dniu 30 sierpnia razem z naszym dystrybutorem, firmą WATERMANN z Pichlic uczestniczyliśmy w dożynkach powiatu wieruszowskiego, które odbyły się w miejscowości Pichlice. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą naszych kotłów. Jak zwykle nasze produkty: piec co na miał, kocioł na pellet, kocioł co na ekogroszek, były prezentowane podczas rzeczywistej pracy. Proponujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na kotły CO lub kotły co na pallet.


Dodano: 2017-03-30 11:50:42

W dniach 6-7 czerwca w Alejach N.M.P. w Częstochowie po raz kolejny odbyła się wystawa motoryzacyjna. Razem z naszym regionalnym dystrybutorem, firmą Arsa-Eko prezentowaliśmy nasze kotły ekologiczne na samochodzie wystawowym. Na samochodzie został zamontowany nasz nowy kocioł CO KWMP2 Ceramic, więc od teraz można go zobaczyć podczas rzeczywistej pracy.

Po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować  pelet węglowy Varmo Premium (z Jastrzębskiej Spółki Węglowej). Paliwo to cechuje się dobrymi (powtarzalnymi) parametrami tj.: wysoka kaloryczność -27 Mj, zawartość popiołu - max 8%, zawartość siarki - max 0,8%. Poza tym pelet jest pakowany w papierowe worki, więc zawsze pozostaje suchy.